Wesoły Kornik ®

JAKO WESOŁY KORNIK istnieje od początku 2001r. wykorzystując wieloletnie doświadczenie i obserwując zmiany na rynku meblarskim.


Staramy się zaspokoić wszystkie wymagania firm, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Wykonujemy meble typowe i nietypowe z płyt meblowych laminowanych i fornirowanych stosując w standardzie okleiny ABS i PCV. Wykorzystujemy również do produkcji: HP, stal nierdzewną oraz szkło hartowane i lakierowane. Wykonujemy projekty oraz komputerowe aranżacje wnętrz przy pomocy nowoczesnego brytyjskiego systemu PLANIT. Oferujemy szeroką gamę frontów meblowych MDF foliowanych, lakierowanych, fornirowanych, drewnianych oraz wiele kombinacji płyty meblowej w okleinie PCV. Widoczne powierzchnie mebli wykonujemy BEZŚRUBOWO. Korpusy mebli oraz blaty kuchenne wykonywane są z produktów firmy KRONOPOL SWISS KRONO GROUP, co zapewnia powtarzalność kolorów i odcieni przez wiele lat. Akcesoria do mebli, których używamy produkowane są przez czołowych europejskich producentów takich jak: REHAU, GAMET, NOMET, FGV, GTV oraz BLUM, który jest liderem na światowym rynku meblarskim.
Posiadamy własny transport ciężarowy oraz nowoczesny park maszynowy, co zapewnia nam wysoką jakość wykonywanych usług. Od początku swojej działalności czynnie uczestniczymy w międzynarodowych Targach Poznańskich DREMA.

Od lipca 2008r. JAKO WESOŁY KORNIK jest licencjonowanym uczestnikiem programu RZETELNA FIRMA. W marcu 2010 firma JAKO Wesoły Kornik otrzymała nominację do złotej statuetki Rzetelnej Firmy Regionu. W maju 2010r. otrzymaliśmy Złoty Certyfikat Rzetelności.

Tymi narzędziami mój pradziadek Florian, wykonywał meble na początku ubiegłego stulecia.